Meist

Balti ja Araabiamaade kaubanduskoda (BACC) on suurim ja mõjukaim ettevõtteid esindav organisatsioon kes teeb koostööd valitsus- ja institutsioonidega , Araabia, Balti- ja Põhjamaade riikidega.

Balti ja Araabiamaade kaubanduskoda (BACC) loodi Riias, Lätis 2011 aastal ja on mittetulunduslik eraorganisatsioon, mis töötab avalikkuse heaks. Araabia riikides ja Balti- ja Põhjamaade riikides.

(BACC) Koja eesmärk on ettevõtluse edendamine ning kaasaaitamine ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna loomisele ja säilitamisele Araabia riikides, Balti- ja Põhjamaades. Meie missioon on esindada ja kaitsta ettevõtjate ühishuve. Arendada vastastikku kaubandust ja majandust. Toetada turismi projekte, jagada meie õiguslikke ja investeeringute alaseid teadmisi nõustamise ja juhendamisega, et hõlbustada majanduse ja kaubavahetuse toimumist kõikide liikmete ja sektorite vahel mis on koordineeritud BACC-ga. Olles mitteriiklik ja apoliitiline organisatsioon, koostöös valitsus- ja institutsioonidega, saame ettevõtjate jaoks olulistel teemadel mõjutusteta kaasa rääkida.

(BACC) Koja koostöövõrgustikku kuulub 40 bürood 28 riigist.

Üks partner kolm funktsiooni

Baltic and Arab countries chamber of commerce (BACC) kolm põhifunktsiooni on:

1.Araabia riikide (Balti ja Pöhjamaade) majandushuvide esindamine
Baltic and Arab countries chamber of commerce (BACC) esindavad asukohamaades Araabia riikide (Balti ja Pöhjamaade) majandushuve ning jagavad informatsiooni ärivõimaluste kohta Araabia riikides (Balti ja Pöhjamaades)

2.Liikmete esindamine
Baltic and Arab countries chamber of commerce (BACC) ühendavad ja esindavad asukohamaades Araabia riikide (Balti ja Pöhjamaade) osalusega ettevõtete huve. Samuti ühendavad BACC ettevõtteid ja eraisikuid, kes on huvitatud ärisidemete arendamisest Araabia riikides (Balti ja Pöhjamaades)

3.Teenused ettevõtetele
Kaubamärgi "BACC" all pakuvad Araabia riikide (Balti ja Pöhjamaade) väliskaubanduskojad nii Araabia riikides (Balti ja Pöhjamaades) kui asukohamaa ettevõtetele teenuseid ärikontaktide loomiseks ja koostöö arendamiseks.