Personaliotsing

Te otsite kvalifitseeritud töötajaid Araabia riikides (Balti ja Pöhjamaal)? Me aitame Teid meelsasti ning toetame Teid kogu värbamisprotsessi vältel – töökuulutuse avaldamisest kuni inimese tööle võtmiseni.

Töökuulutus õigele sihtrühmale. Me aitame Teil disainida just antud sihtrühmale sobiva kuulutuse ning vajadusel tõlgime selle kas saksa, läti või leedu keelde. Samuti soovitame meediakanaleid, kus antud kuulutust avaldada, et see jõuaks õige sihtrühmani. Meie teenus hõlmab ka kogu töökuulutuse ülespanemisega seotud logistikat.

Teie otsene tee kvalifitseeritud töötajate leidmiseni. Meie poolt pakutava personalivahendusteenuse raames leiame Teile sobilikud kandidaadid ja võtame enda kanda kogu värbamisprotsessiga seotud tegevused: pakutava töökoha eesmärkide ja nõudmiste välja selgitamine, kuulutuse koostamine, sobiva meediakanali valik, Teie nõudmistele kõige sobivamate kandidaatide leidmine ning nende intervjueerimine.

Edasised personaliteenused. Peale seda, kui oleme leidnud Teile sobiva(d) töötaja(d), pakume lisaks ka palgaarvestust ja muid kohapeal vajaminevaid personaliteenuseid.

Küsi lisa.