Ettevõtte esindatus

Kontoriteenus Araabia riikides Balti ja Põhjamaades
Esindatus Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) Ettevõtte oma aadress ja telefoninumber Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) on suureks abiks Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) klientideni jõudmisel, samuti jätab Teie ettevõte seeläbi Araabia riikide (Balti ja Põhjamaal) klientide silmis usaldusväärse mulje. Siiski soovivad paljud ettevõtted enne suurte investeeringute tegemist kõigepealt turgu testida. Baltic and Arab countries chamber of commerce (BACC ) Kaubanduskoda pakub koostöös oma koostööpartneriga Indipa Unternehmenservice GmbH ettevõtetele selleks sobivaid teenuseid. Me ei paku vaid Teie ettevõtte esindamist, vaid aitame ka Teid müügi ülesehitamisel, tugevdamisel ja laiendamisel Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal).

Võtke meiega ühendust, et saaksime teha Teile individuaalse pakkumise.

Aadress ja telefoninumber Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal)
Pakume ettevõtetele kontaktaadressi teenust ning kirjade/postipakkide edastamist. Ühtlasi pakume dokumentide kättesaamiseks pädeva isiku teenust. Võtame vastu kõik ettevõtte nimele saabuvad kirjad (ka tähtkirjad) ja pakid ning edastame neid vastavalt kokkulepitud juhistele. Kirjad avatakse koheselt ja edastatakse need kliendile e-postiga. Vastavalt vajadusele on Teil võimalik klientidega suhtlemiseks rentida koosolekuruume ja paindlikke päevabüroosid.

Võtke meiega ühendust, et saaksime teha Teile individuaalse pakkumise.

Müügiteenus Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal)
Müügiteenus Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) Samm edasi antud kontseptsioonis on Teie müügitegevuse ülevõtmine Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal). Kohapealse partnerina pakume Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) ettevõtetele võimalust kogu müügiga seotud tegevused Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) üle võtta. Meie kohapeal oleva partnerettevõtte töötajad on kui Teie filiaali oma töötajad. Nii saavad kõik kliendid teenindatud ning kõik tellimused võimalikult täpselt, efektiivselt ja kiiresti täidetud. Võimalusel sisestatakse kõik andmed tänu internetipõhisele ligipääsule Teie ettevõtte arvutisüsteemi.

Võtke meiega ühendust, et saaksime teha Teile individuaalse pakkumise.

Iseseisev filiaal Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal)
Iseseisva filiaali | GmbH loomine Kui Te soovite mingil hetkel Araabia riikides (Balti ja Põhjamaal) siiski oma filiaali koos oma töötajate ja tegevusaadressiga luua, oleme ka siin Teile kindlasti abiks – pole oluline, kas Teie ettevõte tegeleb tootmise, iseseisva müügi või kauba sisseostmisega.

Võtke meiega ühendust, et saaksime teha Teile individuaalse pakkumise.